Kontakt

Räddningschef
Jens Eriksson
E-post: jens.eriksson@vmkfb.se
Telefon: 0221-67 01 01

Avdelningschef räddning 
Tomas Fransson
E-post: tomas.fransson@vmkfb.se
Telefon: 0221-67 01 11

Avdelningschef förebyggande
Mats Forsberg
E-post: mats.forsberg@vmkfb.se
Telefon: 0221-67 01 03

Drift; fastighet, fordon
Stefan Gustavsson
E-post: stefan.gustavsson@vmkfb.se

Externutbildning
Patrik Karlstedt
E-post: patrik.karlstedt@vmkfb.se

Internutbildning
Anders Svedlund
E-post: anders.svedlund@vmkfb.se

Stationssamordnare Arboga
Jan Norling
E-post: jan.norling@vmkfb.se
Telefon: 0589-67 01 08

Stationssamordnare Kungsör
Ellinor Svensson
E-post: ellinor.svensson@vmkfb.se
Telefon: 0227-67 01 07

Faxnummer

Fax Arboga: 0589-198 15
Fax Kungsör: 0227-106 22
Fax Köping: 0221-185 98

Kontakt för den här sidan: Webmaster
Senast uppdaterad: 05 juni 2018


Information

  • Ansvarig utgivare
  • Tyck till om VMKF
  • Om webbplatsen
  • Kartor
  • Allmänna handlingar/diarium
  • Kakor
  • E-post för anställda

Kontakta oss

Telefon
Växel: 0221-670 000
Öppet vardagar

731 85 Köping

Organisationsnummer: 222000-1578

forbundet@vmkfb.se

För frågor om webbplatsen webmaster@vmkfb.se

© 2018 Västra Mälardalens Kommunalförbund